Adana Kulak İşitme Merkezi

İşitme Cihazları

İşitme cihazları, sesi yükseltmek ve işitme kaybı olan kişilere yardımcı olmak için kullanılır. İşitme cihazları kulağın içine veya arkasına veya kulak kanalının içine takılabilir. Sesi yükselterek ve konuşmayı anlamayı geliştirerek çalışırlar.


Phonak Paradise İşitme Cihazı
Phonak Paradise İşitme Cihazı

Phonak Paradise

myPhonak app ile Phonak Paradise işitme cihazlarınızı kontrol edin, kullanışlı özelliklere erişin ve ayarlarınızı kişiselleştirin. İşitme cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu..

İşitme karmaşık bir süreçtir. Sesin ilk algılandığı kokleada başlar ve sesi deneyimlediğimiz beyinde sona erer. Phonak Paradise, dünyanın güzelliklerini duymanız gerektiği gibi deneyimlemeniz için net ve doğal ses sunmak üzere üretilmiştir.

Phonak Marvel

O, yalnızca mükemmel bir işitme cihazı değil. Aynı zamanda çok işlevli bir mucize.

Phonak Audéo Marvel, birinci sınıf bir işitme cihazından ne beklediğinize odaklanır: net ve zengin bir ses deneyimi. Modern teknoloji ile bir araya getirilen ve ilk seste aşk yaşamanızı sağlayan çok fonksiyonlu bir işitme cihazıdır.

Phonak Marvel İşitme Cihazı
Phonak Marvel İşitme Cihazı
Phonak Bolero İşitme Cihazı
Phonak Bolero İşitme Cihazı

Phonak Bolero

Güçlü şarj edilebilir teknolojiye sahip Marvel işitme cihazları kolay bir kullanıma sahiptir.

Hafif ila ileri derecede işitme kaybına yönelik Phonak Bolero, maksimum güvenilirlik ve sağlamlığı, temiz ve zengin bir ses deneyimi ve çok fonksiyonluluk ile bir araya getirir. Gürültüde konuşmaları daha iyi anlamanın, dinlemek için daha az çaba göstermenin keyfini çıkarın ve işitme cihazlarınızın ilk kullanımdan itibaren ve her kullandığınızda ne kadar iyi performans gösterdiğine şaşırın.

Phonak Naída

Güçlü, zengin ses, eller serbest telefon görüşmeleri, Bluetooth® aktarımı ve maksimum güvenilirliğe sahip işitme cihazı.

Roger ile gürültüde ve uzak mesafedeki konuşmaları daha iyi anlamanın ve daha az çaba ile dinlemenin keyfini çıkarın. İşitme cihazlarınızın, işitme kaybınızın yönetimi için ihtiyaç duyulan gücü nasıl eksiksiz sağladığına şaşıracaksınız. Doğrudan iOS veya Android akıllı telefonunuza veya Bluetooth® özelliği etkinleştirilmiş diğer cihazlara bağlanır. Eller serbest telefon görüşmeleri, televizyon, müzik, e-kitap, podcast ve daha fazlasına bağlantının keyfini çıkarın.

Phonak Naida İşitme Cihazı
Phonak Naida İşitme Cihazı
Phonak Sky İşitme Cihazı
Phonak Sky İşitme Cihazı

Phonak Sky

Her yaş grubundan çocuklara destek olmak için dünyadaki teknolojik yenilikleri çocuklara özel tasarımlarla bir araya getirir.

Yakın ilişkiler, çocukların sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimi için vazgeçilmezdir. Sky Marvel, her gün net, zengin ses ve daha fazla kelime ve sohbete erişim sunarak çocukların güçlü bağlar kurmalarını sağlar. AutoSense Sky OS, dünyada özellikle çocuklar için geliştirilen ilk işletim sistemidir, gürültülü sınıflar ve oyun bahçeleri gibi ortamlarda optimum dinleme deneyimi sağlar.

Phonak Virto Marvel

Kişiye özel işitme cihazı, artık doğrudan bağlanabilirlik bluetooth özellikli kulak içi dinleme cihazı.

Konuşmaları daha iyi anlamanın ve gürültüde daha az çaba ile duymanın keyfini çıkarın. İşitme cihazlarınızın ilk kullanımdan itibaren ve her kullandığınızda ne kadar iyi performans gösterdiğine şaşıracaksınız. Phonak Virto M-312 işitme cihazları, doğrudan iOS veya Android akıllı telefonunuza veya Bluetooth® özelliği etkinleştirilmiş diğer cihazlara doğrudan bağlanır. Bu cihazları eller serbest telefon görüşmeleri, televizyon, müzik, e-kitap, podcast ve çok daha fazlası için kullanabilirsiniz.

Phonak Virto Marvel İşitme Cihazı
Phonak Virto Marvel İşitme Cihazı
Phonak Virto M-Titanium İşitme Cihazı
Phonak Virto M-Titanium İşitme Cihazı

Phonak Virto M-Titanium

Hiç dikkat çekmeyecek şekilde tasarlanan son nesil özel titanyum işitme cihazları.

Virto Marvel işitme cihazları ilk kullanımdan itibaren üstün ses kalitesine sahiptir.1 Her işitme ortamına otomatik olarak adapte olur böylece işitme cihazlarını manuel olarak ayarlamaya gerek yoktur. Virto M-Titanyum, şimdiye kadarki en küçük Phonak işitme cihazıdır. O kadar fark edilmiyor ki, kimse ne kadar iyi duyduğunuzu görmeyecek.

× Canlı Destek