Adana Kulak İşitme Merkezi

Sesduy İşitme Merkezi

İşitme sektöründe 10 yılı aşkın deneyimle faaliyet gösteren ve insanların işitme sorunlarına çözüm üreten SESDUY İşitme Merkezi, işitme cihazı, odyolojik ürünler ve yardımcı dinleme sistemleri markalarının satışını yapmaktadır dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden PHONAK markası ile müşterilerine çözüm sağlamaktadır.

Adana İşitme Cihazları Merkezi

Adana işitme cihazı hizmeti veren Sesduy İşitme Cihazları sizin için en uygun işitme cihazını bulmak için kulaklarınızı özel ses odalarında test eder. Adana'da işitme cihazı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Adana'da Sesduy İşitme Cihazları size en uygun işitme cihazını tespit eder ve garantili bir şekilde ürünü size teslim eder. Herhangi bir destek ihtiyacınızda Sesduy İşitme Cihazları sizin yanınızda.

Misyonumuz

Sağlık uzmanları olarak kendimizi, müşterilerimizin hayatları boyunca sağlık, zindelik ve esenlik arayışına devam etmelerine yardımcı olmaya adadık.

Yüksek Kalite

İyileşmeye hedef odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Hedefleriniz ne olursa olsun, onlara ulaşmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Hasta Bakımı

İyileşmenize ve gelecekteki fiziksel sağlığınıza aktif bir katılımcı olmanızı sağlayarak, ofiste uygulamalı tedavi ve eve götürebileceğiniz eğitimi sağlıyoruz..

Profesyonel Hizmet

Odyolog ve Odyometrist ekip arkadaşlarımız, 15 yıllık klinik deneyime ve topluluğumuzun aktif kalmasına yardımcı olmak için ortak bir tutkuya sahiptir.

adana sesduy işitme iş yeri

× Canlı Destek